Про проєкт

Про проєкт

2022.sumy.ua — це спеціальний проєкт онлайн-журналу «Цукр», метою якого є збір фото- та відеоматеріалів, на яких зафіксована присутність російських військ на території Сумщини під час війни у 2022 році. Ми просимо ділитися доказами пересування, дислокації, а також злочинів росіян на території Сумської області.

Кому потрібні ці фото та відео

В першу чергу — це документальні докази присутності злочинців на Сумщині. Вже зараз, а ще більше — в майбутньому, ці докази знадобляться правоохоронним органам, журналістам із Сум, України та всього світу, аби зафіксувати все в історії.

Якщо ви стали свідком або потерпілим воєнних злочинів, то надсилайте фото- та відеоматеріали, а також будь-яку інформацію за формою на сайті. Усі фото- та відеоматеріали мають бути зроблені Вами особисто. Всі матеріали проходять попередню верифікацію нашими модераторами та з’являються на сайті залежно від того, чи можна їх публікувати вже зараз, чи публікація такого контенту стане можливою після перемоги України. Просимо утриматися від додавання фото та відео з соціальних мереж, якщо вони не були зроблені особисто вами.

Як використовувати

При додаванні матеріалів автори фото та відео відмовляються від авторських прав і дозволяють їх використання у цілях, перелічених вище. В разі використання матеріалів у медіа, просимо зазначати як першоджерело сайт 2022.sumy.ua.

Контакти

З будь-яких додаткових питань звертайтеся на пошту post@cukr.city з приміткою в темі листа “2022.sumy.ua”.